מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הכל תחת קורת גג אחת

  גרים בבניין משותף? בטח התוודעתם לא פעם לתקלות שונות המתרחשות במסגרת שימוש שוטף בבניין ובכל הנלווה לכך. ברבים מהבניינים יש ועד בית משותף אשר אמון על הטיפול השוטף בכל מה שקשור לבניין, בין אם בתחזוקת מעלית, ניקיון, גינון, טיפול בתשלומים שונים כחשמל, גביית תשלומי ועד ועוד. הדבר לא תמיד פשוט ויש המסרבים ליטול אחריות ולטפל בכל הדרוש טיפול ולכן במרבית המקרים הכול נופל על אדם אחד או שניים. חברת ניהול ואחזקה אמונה בדיוק על הדברים הללו, ודואגת להוריד מכם את העול וכאבי הראש של בניין משותף. כך בעצם אתם זוכים לבניין מטופח, מסודר, נקי ותקין ללא כל מאמץ מצדכם. קבוצת פדנט עוסקת מעל לעשור בכל נושא ניהול ואחזקה, ותשמח לספק לכם ייעוץ.

   

  טיפול שוטף לבניין שלכם

  כל מבנה בין אם הוא פרטי או ציבורי, דורש אחזקה שוטפת. השירות מבוקש בעיקר בבניינים משותפים, בנייני עסקים ומשרדים, ואף במוסדות שונים. הסיבות לכך הן רבות, לא לכולם יש את הידע הנדרש על מנת לטפל בתקלות שונות, יש כאלה המעדיפים לחסוך בזמן ושמישהו אחר יטרח במקומם ויש את אלה המעדיפים רק מסיבות נוחיות להעביר את השרביט לאנשי מקצוע. אחזקת מבנים היא לא עניין של מה בכך, מדובר על אחריות גדולה ועל עבודה שוטפת 24/7 המצריכה להיות זמינים בכל מקרה של תקלה. אחזקת מבנים טובה מעניקה שקט נפשי ונוחות לכל מי שמשתמש בשירותי חברה מומחית לכך. לחברה יש את אנשי המקצוע שלה היודעים לטפל בבעיות בכל תחומי האחזקה, וזמינים להגיע ככל שידרשו לכך.

   

  מרכזים הכול במקום אחד

  רובנו עסוקים במרבית שעות היממה ולא פעם מחפשים להאציל סמכויות, ולדעת שיש לנו איש מקצוע שידע לטפל בכל שנצטרך. בעלי נכסים, בדרך כלל מתקשים למצוא את הזמן על מנת להצליח ולעמוד בקצב של טיפול בנכסים וגם לטפל בכל הקשור לענייני החיים, העסקים ושאר התפקידים המוטלים עלינו, מומלץ לפנות אל חברת ניהול נכסים שתנהל עבורכם את הנכסים. בין אם מדובר בחוזים שונים שצריך לחתום עליהם, ענייני אדמיניסטרציה, שמירה על הנכס, פתרון תקלות, וכל שאר הנושאים הדורשים טיפול, חשוב שיהיו בידיים בטוחות ואמינות. קבוצת פדנט הוקמה לפני כ-10 שנים בשל הדרישות בתחום הניהול והאחזקות, והיא מספקת מענה מקיף מקצועי ומצוין תחת קורת גג אחת. פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמח לספק לך ייעוץ.

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל