ניהול נכסים

כל מי שמחזיק בנכס כל שהוא יודע שמדובר בעבודה רבה אשר כרוכה בניירת, בדיקות שונות שיש לבצע מדי תקופה מסוימת ועוד דברים נוספים. ניהול נכסים הן צמד מילים אשר מדברות על כל מה שצריך לעשות על מנת לדאוג שהנכס יעמוד בכל הסטנדרטים הנדרשים. פדנט ידאגו לנהל את נכס שלך בצורה נאותה ולהוריד מכם את כל הבלגן מהראש. בחירה בחברת ניהול איכותית היא הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לדאוג לנכסים שלכם כמו שצריך.

ניהול נכסים – מה זה

חברת נכסים תשחרר את הבעלים מכל מה שקשור לטיפול בנכס. ישנם שלושה תחומים עיקריים שמדובר עליהם:

*הנהלת חשבונות- כלומר כל הניירת והחשבונות אשר קשורים לטיפולים והתיקונים שנעשו בנכס. מדובר גם בטיפול מול הרשויות השונות, תוספות שונות, ועוד.

*תיווך ואחזקה- ניהול המרחבים הציבוריים של הבניין, השכרות ועוד.

*כל ההיבטים המשפטיים- כל מה שקשור לתביעות שונות וכדומה.

מומלץ לחשוב פעמיים לפני שפונים לחברת ניהול שאכן תסייע מאוד לטיפול בנכס שלכם. אם כבר פניתם לחברת ניהול אז חשוב לוודא שהעמלה שאתם משלמים כוללת טיפול בכל הנושאים וההיבטים. לדוגמא: עריכה של חוזה שכירות ללא שכר טרחה, איתור של שוכרים ללא תשלום עמלה נוספת, תיתן מענה לתלונות של הדיירים ותטפל באופן שוטף בבעיות השונות, אם מדובר בבניין אז כמובן טיפול הולם במרחב הציבורי כולל מעלית ולובי וגביה של דמי שכירות באופן מסודר.

העמלה המקובלת היא בערך עלות של חודש שכירות אך היא עשויה להשתנות בהתאם לסוג של הנכס, הגודל שלו, המורכבות שלו ועוד אלמנטים. ישנן חברות ניהול אשר גובות עמלות מהדיירים זהו מהלך לא תקין וכדאי לוודא שהוא לא מתרחש. חברת הניהול אמורה להיות נאמן של בעל הנכס.

בוחרים את חברת ניהול נכסים המקצועית ביותר

לא כל אחד ירצה להפקיד את הנכס שלו לטיפול אצל גוף זר. יש לקחת את ההחלטה בשיקול דעת אחרי שנבחנו כל הגורמים הרלוונטיים. מה שהכי חשוב זה טובת הנכס. ישנם יתרונות רבים בחברת ניהול שתעשה את העבודה בשבילכם ומומלץ לפנות לחברה מקצועית שתעשה את העבודה בצורה הנכונה והחוקית. פנו לקבלת מידע נוסף

 ניהול נכסים

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי נכסים וועדי בתים נעזרים בשירותים של חברת ניהול נכסים. אם בעבר היו נפגשים לישיבות וועד הבית, הרי שכיום ישנן חברות אשר דואגות לעבוד מול נציג אחד של הבניין ומרכזות את כל צורכי המבנה. החל בעבודות ניקיון ותחזוקה שוטפים, דרך עבודות גינון וצביעת המבנה פעם בתקופה וכלה בשיפוצים ואחזקת תשתיות האינסטלציה והחשמל.

 

היתרונות של חברת ניהול נכסים 

תמו הימים שתחזוקת הבניין הייתה מתבצעת בידי אנשי מקצוע פרטיים. כשמדובר בתפעול ואחזקה שוטפים לא מדובר רק בניקיון חדר המדרגות פעם בשבוע חברת ניהול נכסים מאגדת בתוכה את כל אנשי המקצוע ויש לכך לא מעט יתרונות:

  • חיסכון בזמן, כסף ובעיקר כאבי ראש: כאשר ישנה חברה אחת האחראית למגוון רחב של צרכים להם נזקק הבניין המענה לתקלות שונות היכולות פתאום לצוץ יהיה בזמן קצר בהרבה מאשר להזמין כל פעם איש מקצוע פרטי לעבודות שונות. כיום חברת ניהול נכסים נותנת מגוון רחב של שירותים וביניהם: ניקיון הבניין, צביעת פנים וחץ המבנה, טיפול שוטף בתשתיות כגון חשמל ואינסטלציה ואף שיפוצים וגינון סביב הבניין. כמו כן, לרוב החברה תיתן שירות זול בהרבה כ-"עסקת חבילה" מאשר בעלי מקצוע פרטניים.
    החברה תהיה אמונה על גביית הכספים מהדיירים ותחסוך מהם את ישיבות הוועד הבלתי נגמרות שלעתים אף נגררות לוויכוחים מיותרים.

  • עליה ברמת איכות החיים: כאשר ישנה הדואגת לאחזקה שוטפת של הבניין הוא נראה טוב ומטופח. גם הגינה, גם חדרי המדרגות, הלובי והמסדרון נראים מעולה ומריחים נפלא. לדיירים אין צורך בהתעסקות בתפל ביודעין שיש מי שדואג בכל זמן ולכל צורך. בכך עולה איכות החיים של כל המתגוררים במבנה.
    בעקבות כך, לרוב גם מחירי הדירות יעלו בהתאם. גם לקניה וגם להשכרה. הרי שאנשים ירצו לשלם יותר על איכות חיים גבוהה.

 

חברת ניהול נכסים ואחזקת מבנים

אנו בחברת פדנט כשמנו אנו, פדנטים! שירות, איכות ומקצועיות ללא פשרות הם סימן ההיכר שלנו וכבר מעל 10 שנים שאנו מתחזקים מאות מבנים. בקשר רציף אנו מציעים ללקוחותינו מענה זריז לכל צורך או תקלה הצצים במבנה. פנו אל המומחים שלנו לייעוץ ופרטים נוספים. תאמינו לנו, יותר כיף לחיות בלי בניין על הראש.

 

חברת ניהול נכסים

ניהול נכסים ברעננה 

אנו בחברת פדנט מספקים מגוון רחב של שירותים, לרבות ניהול נכסים ברעננה. תחום זה כולל מגוון רחב של שירותים הכוללים בין היתר תחזוקה וניהול שוטף של הנכס, עיסוק בהנהלת חשבונות של הנכס ואף מתן תמיכה משפטית בכל היבט בנוגע להשכרתו ומכירתו של הנכס עצמו או חלקים ממנו. חברתנו מקפידה על הענקת השירות המתקדם והמסור ביותר באזור, זאת מתוך מטרה לאפשר לכם לחזור אל עיסוקיכם ללא דאגה, בזמן שצוות העובדים המקצועי שלנו דואג לכל צרכי הנכס. 

ניהול נכסים מעולם לא היה פשוט יותר!

העיר רעננה היוותה תמיד מוקד המושך אליו תושבים ואנשי עסקים מובילים הרוצים לפתח את העיר ולהתפתח בעצמם. עבודתם החשובה עשויה להיקטע לעיתים לאור העובדה כי הם נאלצים להתמודד בכוחות עצמם עם ניהול הנכסים אשר ברשותם. על מנת לפתור את המצוקה הזו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, חברת פדנט מעניקה את שירותיה בעבור כל דורש.

כך למעשה תוכלו גם אתם להשתחרר מהעול של ניהול הנכס על כל היבטיו, ולחזור לעיסוקים החשובים לכם. ניהול הנכסים מתבצע הן בנכסים למגורים והן בנכסים כמו בנייני משרדים ומבני ציבור שונים. אפשרות זו מעניקה לבעלי נכסים וועדי בתים את האפשרות לעמוד מול נציג אחד, אשר ידאג למצוא ולספק את כל הפתרונות היעילים ביותר, זאת החל בעבודות ניקיון ותחזוקה שוטפים, דרך עבודות גינון וצביעת המבנה פעם בתקופה וכלה בשיפוצים ואחזקת תשתיות האינסטלציה והחשמל.

ניהול נכסים ברעננה – טיפול מהיר ואיכותי לכל בעיה

עבודתה הנאמנה של קבוצת פדנט שמה דגש על שביעות רצונם של לקוחותיה והשלמת כלל המשימות הכרוכות בנושא בכדי לאפשר לבעלי הנכס לזכות בראש שקט ונטול דאגות. חברתנו מקפידה על הענקת הטיפול המהיר והאיכותי ביותר בתחום לכל בעיה או צורך שמתעורר בנכס שלכם. כך שגם במידה ואתם מעוניינים להעמיד מספר דירות או משרדים למכירה בו, חברתנו תסייע לכם בכל היבט, זאת גם במשפטי, במציאת השוכרים ובתחזוקה של המקום לכל אורך הדרך.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל