שירותי ניקיון

כל מי שנקלע אי פעם לבניין מוזנח עם חדר מדרגות בלי אור, קירות מתקלפים ולכלוך בוודאי הבין מיד שמדובר בבניין שדייריו לא מטפחים אותו וככל הנראה לא דואגים לניקיון מינימלי. שירותי ניקיון הם כורח המציאות בעיקר כאשר מדובר בבניין שאנשים רבים נכנסים אליו ויוצאים ממנו במהלך היום והלילה. גם אם קיימת מעלית בבניין אין זה אומר שלא צריך לדאוג לחדר במדרגות, ללובי הכניסה ולשטחים הציבוריים. פדנט הינה חברה אשר מתמחה באספקה של שירותים מקצועיים בתחומי הניקיון והאחזקה וכדאי לפנות ולקבל מידע בנושא.

שירותי ניקיון – למי זה מתאים?

למעשה כל אחד היה מעדיף שהמקום בו הוא מתגורר יהיה נקי ומסודר. כולנו נהנים לארח אנשים ואף אחד לא היה רוצה שיחשבו עליו שהוא מתגורר בפח אשפה. כל שכן כאשר בדיירים רבים, ילדים, חיות מחמד ועוד גורמים שונים שיש  לדאוג להם. כמובן שאם מדובר בבית פרטי אז המצב יכול להיות קל יותר אך גם במקרה זה ניתן להעסיק נותני שירותים שיבצעו את העבודה במקצועיות רבה.

שירותי ניקיון אמורים להיות סטנדרט ובמקרים רבים הם גם יעלו את הערך של הבניין ועשויים גם לתרום להעלאה של שכר הדירה בבניין. כך שהאינטרס הוא ברור וכולל את הדיירים ואת בעלי הדירות. כאשר מדובר במוסדות אז המצב הוא הרבה יותר מורכב ובדרך כלל בכל מוסד ישנה חברה חיצונית אשר מטפלת בכל נושא הניקיון. לעיתים מדובר על מחלקות רבות, מסדרונות, משרדים שונים וכניסה רחבה. אנשים רבים אשר מבקרים במוסד לא תמיד טורחים לשמור על הניקיון ומומלץ להעסיק חברה אשר נציגיה מפגינים נוכחות במשך כל שעות היום.

מנקים ומחייכים

אדיבות היא אחת התכונות החשובות ביותר לעובדי ניקיון. אמנם המקצועיות היא חשובה מאוד, אך סבר פנים ונחמדות יכולים להפוך את החוויה לנעימה בהרבה. עובדים איכותיים ונחמדים יהפכו לחלק מהצוות של העובדים ויתקבלו בברכה. חברת ניקיון איכותית תדאג להעסיק רק את העובדים החביבים ביותר ותהפוך את העבודה שלהם לנעימה יותר. בנוסף חברה טובה תדאג לעובדים שלה לכלי ניקוי מקצועיים והגנה על האיברים אשר חשופים לחומרי ניקוי שונים.

נקיון ואחזקה

קבוצת פדנט מספקת שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים וחברות בעיקר במגזר העסקי. העבודה מתבצעת במסגרת רישיון קבלן שירות ממשרד התמ"ת. חברה מקצועית תתמקד בניקיון יסודי של

המבנה,המשרד או כל מקום שנדרש לנקותו גם אם לכאורה נראה נקי.

כל זה מתבצע בצורה יסודית ומבוקרת על מנת לשמור על סדר וניקיון קבוע שיאפשרו את עבודתכם

השוטפת ללא שום הפרעה באווירה נעימה וסביבה נקיה .

תחומי ההתמחות שלנו כוללים:שירותי ניקיון

  • ניקיון שוטף במשרדים ,חברות הייטק,מפעלים ורשתות
  • כל סוגי הניקיון בכל היקף
  • ניקיון מבנים ומגדלים
  • שטיפת חניונים
  • ניקיון מבני מסחר

אל תתמודדו לבד עם האבק והלכלוך, צרו קשר עוד היום ותוכלו לקבל את שירותי הניקיון ואחזקה האיכותיים ביותר בשוק. כל העבודה מתבצעת בעזרת הכלים והחומרים המתקדמים והבטיחותיים ביותר התחום. אין סיבה שתאלצו להתמודד עם נזקי אבק ולכלוך, נשמח לעמוד לשירותכם בניקיון

השוטף היומיומי ולספק שירותי ניקיון ברמה גבוהה ומקצועית.

שירותי ניקיון מתקדמים

אנו בקבוצת פדנט מעמידים לרשותכם את הצוות המנוסה שלנו על מנת לענות על כל צרכי הניקיון שלכם. העובדים שלנו עוברים תדרוך מקצועי המציג את כלל השירותים והסטנדרטים הגבוהים בכל רמות השירות, על מנת להיות מסוגלים לספק את השירות האיכותי, היעיל והמהיר ביותר. שביעות

רצונכם היא הדאגה העיקרית שלנו, כך שאנו דוגלים בניקיון ואחזקה על כל ענפיה ברמת שירות גבוהה

ללא פשרות תוך פיקוח צמוד על העבודה המתבצעת באתר והתחייבות לשירות איכותי.

הניסיון שלנו הוא הרווח שלכם, כך שבמהלך השנים למדנו כי כל חברה ובית עסק הם מיוחדים ובעלי פן מקצועי הייחודי להם, על כן אין ספק כי השירותים אשר להם כל חברה תזדקק צריכים להיות מותאמים בצורה אישית לצרכי החברה ולהעדפות הלקוח. רק כך נוכל יחד לשמור על החזות היוקרתית והנקייה של המקום בכל זמן נתון. כל זאת הודות לפיקוח מוקפד וצוות עובדים קבוע ויעיל ומנוסה תוך שימוש

בחומרים איכותיים ומכשור מתקדם.

העבודה תתבצע ע"פ תכנון מראש מול הלקוח במגרת תקציב מוגדר מראש ומתאים לצורכי הלקוח.

חברת ניקיון מומלצת

כל שירות אשר אנו מקבלים, אם זה בבית, בחנות או בכל מקום אחר תמיד נזכור לטובה (או לרעה) את השירות שקיבלנו ובדרך כלל גם נדאג לידע את המקורבים אלינו ונמליץ על השירות שקיבלנו. חברת ניקיון מומלצת היא זו שתבצע את העבודה המוטלת עליה ביעילות, במקצועיות ובנחישות. כשתתקלו בחברת ניקיון כזו מיד תזהו אותה וכמובן שתשמחו להמליץ עליה לאנשים נוספים אשר יזדקקו לה. פדנט היא חברה אשר מעניקה שירותי אחזקה וניהול לבתים ומוסדות. בין השאר היא מספקת שירותי ניקיון איכותיים לכל מטרה. העבודה מבוצעת על ידי צוות מובחר ואמין.

חברת ניקיון מומלצת – יש מה לצפות

ככל שמדובר במשרדים אז די ברור שלא ניתן לסמוך במאה אחוז על העובדים שינקו אחריהם בכל יום. גם המטבחון אשר במשך כל שעות היום מכיל אנשים שונים שבאים לאכול משהו, לשתות קפה או כל דבר אחר, יש לדאוג לניקיונו ולשמור עליו אסטטי ומזמין. לכל זה תדאג חברת הניקיון. חדרי השירותים הם עניין חשוב מאוד ואף אחד לא אוהב להיקלע לתאים לא נקיים ומדיפים ריח רע. חברת ניקיון טובה תדאג שתאי השירותים יהיה נקיים תמיד וידיפו ריח טוב.

כל זה ניתן לביצוע רק כאשר מדובר בחברת ניקיון איכותית ומומלצת. חברות כאלו הן וותיקות בשוק ויודעות להתמודד על כל בעיה. גם הסיכויים לתקלות יפחתו בהרבה כיוון שהניסיון הוא זה שקובע. חברה איכותית תתחיל לנקות את המשרדים בשעות המתות בהן אין הרבה עובדים במשרד כך שלא תהווה הפרעה למהלך התקין של העבודה. ניהול נכון של עבודת הניקיון יתרום גם לנראות של המשרד בעיני לקוחות פוטנציאליים ויביא לשביעות רצון של אנשים ומבקרים שונים שיגיע לפגישות. דבר זה עשוי לתרום לעסקים שכן אווירה נקייה ונעימה מביאה לנינוחות.

מנקים גם כשזה נראה נקי

כל אחד רואה את המציאות אחרת. אנשי ניקיון יעילים ונמרצים לא יהססו לנקות גם כאשר המקום נראה נקי לכאורה. הרעיון הוא להביא את הניקיון לרמה של מקסימום ובכך לשמר את המצב לאורך זמן. הזנחה עלולה להביא למפגעי אבק ולכלוך ואין כל סיבה שזה יקרה.

חברת ניקיון מומלצת במרכז

 

.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל