תחזוקה רציפה, שיפוצים ובנייה

בחירה בחברת אחזקה לבניין שתעזור לכם בשיפוצים ובנייה לעיתים יכולה להיות לא ברורה מאליה. בקבוצת פדנט אנו יכולים לספק עבורכם שירות שיפוצים, בנייה ואף תחזוקה רציפה לאורך זמן אשר תבטיח כי העבודה בוצעה בצורה המקצועית ביותר לשביעות רצונכם.

כאן נוכל לנהל את כל תחום התחזוקה, השיפוצים ועבודות התשתית הכוללות. אין פתרונות קסם, רק עבודה עם חברה מקצועית ומנוסה תוכל להבטיח לכם כי השיפוצים יבוצעו על הצד הטוב ביותר.  הצוות המקצועי שלנו כולל קבלן מורשה ומהנדס חשמל מנוסה, כך תוכלו להיות בטוחים כי כל העבודה מתבצעת על פי חוק תוך שמירה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר.

מה עושים בשיפוצים?

חלק משמעותי מעבודות התחזוקה והשיפוצים כולל התמקדות בעבודות התשתית השונות וכוללות עבודות אינסטלציה וחידוש צנרת לצד עבודות על מערכת החשמל וחידושה בעת הצורך על מנת שעבודתכם במבנה תמשיך בצורה חלקה וללא תקלות היכולות לסכן אתכם ואת העובדים שלכם.

מלבד עבודות תשתית, קבוצת פדנט ישמחו לעזור גם במגוון רחב של עבודות שיפוצים ובניה שונות. עבודות גבס, שבירת והקמת קירות, הוספת חדרים ושיפוץ מבנה פנימי בהתאמה מדויקת לתוכנית ולדרישות שלכם תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ולוח זמנים מפורט וקבוע מראש.

כל תהליך העבודה מלווה בשימוש בחומרי גלם בטיחותיים ומאושרים לעבודה בלבד. זאת על מנת להבטיח השמה בטוחה ויעילה של כל השלבים המתוכננים בשיפוץ בצורה בטיחותית על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיאפשרו את השלמת העבודה בזמן, במסגרת התקציב ובהתאם לבקשת הלקוח.

ואחרי השיפוץ?

המשרד שלכם הוא הפנים של העסק. על כן מעבר לשלב השיפוצים ישנו צורך בתחזוקה רציפה של כלל המערכות אשר נמצאות בשימוש מתמיד. השלב הראשון לאחר השיפוצים יהיה שירותי ניקיון יסודיים שנספק לאתר. כך תוכלו להתחיל לעבוד במקום מסודר ונקי המוכן ומזומן לכם. חלק מהשירותים שקבוצת פדנט מעניקים כולל גם שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה, כך שאתם תוכלו לחזור לעבוד בראש שקט, ואנחנו נדאג לכל התחזוקה היומיומית.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל