מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שיפוץ מבנים

  שיפור החזות החיצונית של המבנה בו אתם גרים או עובדים יכול הביא לשיפור ניכר בהרגשה שלכם ושל האנשים אשר מבקרים אתכם או את מקום עבודתכם. ניהול ואחזקת מבנים הוא תורה שכרוכה בידע רב ובניסיון ולא כל אדם או חברה יכול לעסוק בתחום זה. פדנט הינה חברת ניהול ואחזקה אשר מצוידת בכל הידע שדרוש על מנת לטפל במבנים ולתחזק אותם מכל ההיבטים הדרושים. ללא טיפול נאות במבנה צפויות להתרחש בו תקלות שונות שעלולות לעלות כסף רב ובזבוז זמן. לכן כדאי מאוד לפנות לחברה טובה שתיקח על עצמה את כל הנושא ותפתור אתכם.

  מה עושים בשיפוצים?

  חלק משמעותי מעבודות התחזוקה והשיפוצים כולל התמקדות בעבודות התשתית השונות וכוללות עבודות אינסטלציה וחידוש צנרת לצד עבודות על מערכת החשמל וחידושה בעת הצורך על מנת שעבודתכם במבנה תמשיך בצורה חלקה וללא תקלות היכולות לסכן אתכם ואת העובדים שלכם.

  מלבד עבודות תשתית, קבוצת פדנט ישמחו לעזור גם במגוון רחב של עבודות שיפוצים ובניה שונות. עבודות גבס, שבירת והקמת קירות, הוספת חדרים ושיפוץ מבנה פנימי בהתאמה מדויקת לתוכנית ולדרישות שלכם תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ולוח זמנים מפורט וקבוע מראש.

  כל תהליך העבודה מלווה בשימוש בחומרי גלם בטיחותיים ומאושרים לעבודה בלבד. זאת על מנת להבטיח השמה בטוחה ויעילה של כל השלבים המתוכננים בשיפוץ בצורה בטיחותית על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיאפשרו את השלמת העבודה בזמן, במסגרת התקציב ובהתאם לבקשת הלקוח.

  ואחרי השיפוץ?

  המשרד שלכם הוא הפנים של העסק. על כן מעבר לשלב השיפוצים ישנו צורך בתחזוקה רציפה של כלל המערכות אשר נמצאות בשימוש מתמיד. השלב הראשון לאחר השיפוצים יהיה שירותי ניקיון יסודיים שנספק לאתר. כך תוכלו להתחיל לעבוד במקום מסודר ונקי המוכן ומזומן לכם. חלק מהשירותים שקבוצת פדנט מעניקים כולל גם שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה, כך שאתם תוכלו לחזור לעבוד בראש שקט, ואנחנו נדאג לכל התחזוקה היומיומית.

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל