ניהול ואחזקת מבנים

שיפור החזות החיצונית של המבנה בו אתם גרים או עובדים יכול הביא לשיפור ניכר בהרגשה שלכם ושל האנשים אשר מבקרים אתכם או את מקום עבודתכם. ניהול ואחזקת מבנים הוא תורה שכרוכה בידע רב ובניסיון ולא כל אדם או חברה יכול לעסוק בתחום זה. פדנט הינה חברת ניהול ואחזקה אשר מצוידת בכל הידע שדרוש על  מנת לטפל במבנים ולתחזק אותם מכל ההיבטים הדרושים. ללא טיפול נאות במבנה צפויות להתרחש בו תקלות שונות שעלולות לעלות כסף רב ובזבוז זמן. לכן כדאי מאוד לפנות לחברה טובה שתיקח על עצמה את כל הנושא ותפתור אתכם.

ניהול ואחזקת מבנים – אז במה מטפלים בעצם

כל מבנה הוא בפני עצמו וקיימות בו מערכות שונות כמו מערכת חשמל, צנרת מים וביוב, צינורות אשר מוליכים גז וכמובן המבנה עצמו (הקירות, הגג). כל אחת מן המערכות הללו עשויה להתקלקל או להתבלות ובמקרה כזה יהי עליכם לפנות אל בעל מקצוע טוב שיתקן את התקלה. חיפוש בעל מקצוע איכותי הוא משימה לא קלה שגוזלת זמן רב וגם לא תמיד משתלמת. כאשר קיימת חברה אשר מנהלת את הבניין אז היא כבר תדאג לשלוח בעל מקצוע מטעמה שיתקן את התקלות

כל חברת ניהול ואחזקה אשר מכבדת את עצמה ואת לקוחותיה מחזיקה צוות מיומן שמסוגל לטפל בכל תקלה וללא עיכובים מיותרים. במקרים בהם מדובר בתקלות חירום אז הזמן הוא מרכיב קריטי וכדאי שיהיה מענה מהיר לתקלה.

ניהול ואחזקת מבנים במרכז

אם גם אתם גרים בקומה שביעית אז סביר להניח שאתם עושים שימוש במעלית באופן יום יומי. אבל מה עושים כאשר היא מחליטה להיתקע ואתם עם סלים של קניות מתחת לבניין. מעלית תקועה היא אחת התקלות הנפוצות ויש לוודא שהיא עוברת את הטיפולים הנדרשים על מנת להשאירה תקינה. גם הצפות מים עלולות להוות תקלה מרגיזה וכדאי לדאוג לניקוז מתאים עוד בעונה היבשה. חברת אחזקה טובה תדע מה לבדוק ומתי ותטפל במפגעים עוד לפני שתשימו לב אליהם. כדאי לברר אודות החברה שאתם מעוניינים לפנות אליה ולוודא שהיא המשתלמת ביותר בשבילכם מכל הבחינות.

 

ניהול ואחזקת מבנים במרכז

ניהול ואחזקת מבנים בידי חברה מנוסה יכול לשנות איכות חיים של העובדים או המתגוררים בהם, להאריך את תוחלת החיים שלהם ואף להעלות את שווי הנכס. כיום, חברות חיצוניות הנותנות שירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג) מספקות מענה מקיף ורחב של שירותים מקצועיים ומסירות מבעלי הנכסים ו-וועדי הבתים זמן, משאבים וכסף רב. במאמר שלפניכם נעמוד על כמה מהיתרונות שבעבודה עם החברות הללו.

היתרונות של חברת ניהול ואחזקת מבנים

 • חברות ניהול ואחזקת מבנים קמו במטרה לשפר את איכות חיי הדיירים ולהקל על וועדי הבתים על ידי ריכוז של כל הנחוץ לאחזקת הבנה במגוון תחומים רחב. החברה תדאג לגבות את כל הכספים על שירותיה השונים כגון: גיזום וגננות למראות השטח הסובב את המבנה, צביעת פנים ואחת לכמה שנים גם את כולו מצדו החיצוני, שירותי ניקיון שוטפים של הלובי וחדרי המדרגות ואף מתן פתרונות של תשתיות חשמל, אינסטלציה ושיפוצים. כבר אין צורכת לישיבות וועד בית משום שהחברה מפקחת בכל זמן על מצב המבנה ומספקת את המענה לכל דבר בזמן אמת.
 • תם עידן הישיבות. במקום ישיבות אשר עלולות להיערך שעות ולעתים אף גררו וויכוחים ומריבות, ישנה חברה אחת שתדאג להביא מהידע והניסיון שלה בפתרונות אחדים לשביעות רצונם של כל הדיירים. כמו כן, משום שחברה של ניהול ואחזקת מבנים מעגנת בתוכה אנשי מקצוע מכל התחומים היא תהיה מסוגלת לתת מענה זריז ומקצועי לכל בעיה במקום שוועד יתחיל לחפש אנשי מקצוע שונים למטרות שונות.
 • החברה תחסוך כפסים וזמן לדיירים. לרוב, חברה המאגדת את כל השירותים להם זקוק המבנה תהיה זולה בהרה מאשר לפנות לבעלי מקצוע שונים למטלות שונות וכמו כן בזמן כפי שפירטנו בסעיף הקודם.
 • כפועל יוצא מתוך היתרונות עליהם כתבנו איכות חיי הדיירים משתפרת פלאים. הנראות החיצונית כמו גם הפנימית משתפרות, החלל תמיד נקי ומריח נפלא בכל עת, המענה המהיר לכל תקלה היכולה להיווצר. כל אלו ועוד לא רק שגורמים לעליה באיכות החיים, אלא אפילו מעלים את ערך הנכס במקרים רבים. אנשים מחפשים דירות אשר יהיה נעים לגור בהן.

חברות ניהול ואחזקת מבנים

חברת פדנט עם ניסיון של למעלה מעשור ואלפי פרויקטים מאחוריה הינה חברה המספקת בדיוק את השירותים הללו. בחברה עובדים מיטב אנשי המקצוע והיא חרטה על דגלה איכות, מצוינות, שירות ומקצועיות. אנו נשמח לענות לכם על כל שאלה וביחד נדאג שגם איכות החיים שלכם תהיה מושלמת.

ניהול מבנים

חברות ניהול מבנים הן כבר מזמן לא רק כאלו המספקות שירותי ניקיון בלבד. בשנים האחרונות חלה מגמה הולכת וגוברת של בנייני מגורים השוכרים את שירותיהן. כיום, חברות אלו מספקות שירותים מגוונים בנוסף לניקיון כגון: תחזוקה שוטפת של תשתיות הבניין, טיפול בכל הקשור לאינסטלציה ותשתית החשמל, גינון, צביעה שיפוצים ועוד. גם על הגביה של כל אלו אחראית החברה ובכך מסירה טרחה וכאבי ראש מהדיירים.

יתרונות של חברת ניהול מבנים

 • זמן וטרחה: כפי שכתבנו, חברות ניהול מבנים מעסיקות בשירותן אנשי מקצוע מיומנים אשר נותנים מענה מידי בכל הקשור לתחזוקת הבניין. במקום להתחיל לחפש איש מקצוע על מנת לתת מינה לכל בעיה או משהו שדורש טיפול, חברת האחזקה תיתן מענה זריז. כמו כן, כאשר עובדים עם חברה מסודרת חוסכים את כאבי הראש הרבים הנגרמים עקב ישיבות וועד בית ארוכות ומייגעות.
 • כסף: חברות ניהול מבנים מציעות חבילות שירות שלמות וזולות בהרבה מאשר לפנות לאנשי מקצוע שונים לכל תחום. כמו כן, חברות אחזקת מבנים גובות את הכסף מהדיירים.
 • איכות חיים: כאשר הלובי, חדר המדרגות והמסדרונות נקיים ומריחים טוב. כאשר החללים של הבניין וכמו גם הבניין, צבועים ונראים כחדשים. כאשר הגינה פורחת ומלבבת וכאשר יודעים בכל רגע שאם תצוץ תקלה תמיד יש על מי לסמוך שייתן מענה במהירות המרבית. כל אלו מצביעים על איכות חיים גבוהה. עקב כך, ערך הדירות יעלה, שכן אנשים ירצו לגור בבניין מגורים מטופח ומתוחזק היטב.

חברת ניהול מבנים פדנט

עם ניסיון של למעלה מעשור ועבודה שוטפת עם מאות בנייני מגורים, מבנים מסחריים, מחסנים ומפעלים, לנו בחברת פדנט יהיה מענה לכל צורך שלכם. החל הניקיון ותחזוקה וכלה בגינון, תיקון בנייה ושיפוץ הבניין שלכם. אנשי המקצוע שלנו הם הטובים בתחום ואנחנו דוגלים במקצועיות, זריזות, אדיבות ושירות עם חיוך מאוזן לאוזן. פנו אלינו לייעוץ ופרטים נוספים. שיהיה יום נפלא לכולם.

ניהול מבנים מסחריים

ניהול מבנים מסחריים ומגדלי יוקרה

אנו בקבוצת פדנט, מספקים שירות של ניהול מבנים לבעלי נכסים,מבני מגורים מבני מסחר מגדלים ומגדלי יוקרה.

בעידן של היום הצורך בניהול הבניין דורש זמן והתעסקות רבה , החל בגביית מסי הועד תשלומים וכלה בטיפול במערכות הבניין ונותני השירות .

אצלנו בחברה אנו מאפשרים ראש שקט לדיירים בכך שכל תחומי תפקוד הבניין ובניהם גבייה, הפקדה, תשלומים פיקוח ובקרה,ניקיון, גינון, תחזוקה מונעת ושוטפת ,טיפול במערכות חשמל, רכזות אש , משאבות, מצלמות וכו' מטופלים בצורה מבוקרת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים.

המטרה העיקרית שלנו היא להקפיד כי כל פרט קטן יעבוד בצורה המדויקת על מנת שאתם תוכלו להתמקד בעבודה שלכם ללא דאגות מיותרות. חלק מהשירותים אשר אנו מספקים כוללים תחזוקה

רציפה ומבוקרת של כל המערכות הקיימות בבניין. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל המעליות, גנרטורים ,מערכות כיבוי האש ושאר מערכות הבנין עובדות על הצד הטוב ביותר ולא יגרמו לתקלות שעלולות לפגוע בזמן עבודה יקר.

חלק מההתמחות שלנו היא בתחזוקה וטיפול בכל הקשור לבניינים חכמים. בעולם בו הטכנולוגיה לא עוצרת לרגע, גם הבניין שלכם יכול להיות חכם וחסכוני. כאן נוכל לעזור לכם גם בתקנת המערכות ובתחזוקה רציפה של כל המערכות שעוזרות לתפקוד השוטף של הבניין.

 

ניהול מבנים מקצועי

הידע והניסיון שלנו מאפשרים לכם לקבל את המענה המקצועי ביותר לכל בעיה שעלולה להתעורר כשעיקר העבודה שלנו נועדה למנוע תקלות אפשריות על מנת לאפשר לכם עבודה שוטפת ורגועה. עם קבלת המבנה תחת אחריותנו, אנו מתחילים לטפל בכל היבט של המבנה תוך הקפדה על נהלי איכות ואמינות במטרה לעמוד בכל היעדים אשר נציב יחד, כך ניהול המבנה יהפוך להיות דאגה אחת פחות.

אנחנו בחברה משתמשים במערכות ניהול מהמתקדמות בשוק, המספקות אפשרויות ועדכונים בזמן אמת לדיירים בבניין וכן מערך גביית התשלומים המאפשר ניהול תזרים ובקרה תקציבית של המבנה.

טיפול ותחזוקה שוטפת של כל המערכות המשמשות אתכם, מתאפשר בעיקר הודות לצוות המקצועי ומיומן שלנו אשר עבר הכשרה מעמיקה של מנהלי אחזקה ותפעול בכירים לכל המערכות בבניין. הרקע המקצועי של חברת פדנט מאפשר לנו את היכולת לתת מענה לכל צורך שעלול להתעורר במערכות הבניין השונות תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ניהול מבנים מקצועי

ניהול מבנים: שירות איכותי מסביב לשעון

אנו חברה בעלת ניסיון רב אשר מובילה בתחומה שמאמינים בשירות 24 שעות ביממה הכולל מענה מהיר ויעיל לכלל המערכות שמותקנות במבנה שלכם. בין השירותים הנוספים אשר אנו מעניקים וכלו למצוא גם ניקיון ואחזקה של הבניין לצד תחזוקה רציפה ושיפוצים ובניה בעת הצורך.

אחזקה וניהול מבנים

שמתם לב שכל השכנים שלכם כבר פנו אל חברה כזו או אחרת שמציעה שירותי אחזקה וניהול מבנים? תוהים האם גם עבורכם זה יכול להיות פתרון טוב? כדאי שתדעו: כמעט תמיד התשובה לכך חיובית. העניין הוא שככל שהבניין שלכם גדול יותר וככל שיש בו יותר דיירים, כך יהיה קשה יותר לשמור על הסדר ועל הניקיון שבו. לעומת זאת, אם תפקידו את המשימה בידי חברה מקצועית שעוסקת בתחום מזה שנים, כמו קבוצת פדנט, תוכלו להיות בטוחים שלא תצטערו על כך, אז למה אתם מחכים?

איזה שירות חברת אחזקה וניהול מבנים תוכל להציע לכם?

זה תלוי כמובן בשאלה לאיזו חברה אתם פונים, אך באופן כללי ניתן לומר שהרעיון הוא פשוט לקבל את כל השירותים שלהם אתם זקוקים תחת קורת גג אחת. זה אומר שתוכלו ליהנות משירותים כמו:

 • ניקיון המבנה וחדר המדרגות
 • ניקיון הלובי
 • שיפוצים שונים
 • תחזוקה של מערכת החשמל
 • תחזוקה ותיקונים של מערכת האינסטלציה

ובמילים אחרות: אתם בעצמכם לא תצטרכו יותר לדאוג לכל הפרטים האלה. החברה המקצועית שבידיה תפקידו את המשימה לתחזק את המבנה שלכם לאורך שנים תדאג לכל מה שצריך. זה נכון בין אם מדובר על עבודות תיקון רציניות ומורכבות שצריך לבצע בבניין אך זה נכון גם אם מדובר על החלפת נורה. לכן ברור מדוע עוד ועוד בעלי דירות ונכסים בבניינים כאלה לא מוכנים לוותר על שירותי אחזקת מבנים ואין ספק שגם אתם צריכים לנסות את זה.

שירותי אחזקה וניהול מבנים – חברה מקצועית עם צוות מנוסה

אפשר להבין אתכם אם יש לכם דילמה לגבי בחירת חברה מובילה לאחזקה ולניהול המבנה שלכם. לכן כדאי שתדעו: קבוצת פדנט היא האופציה הנכונה עבור כל מי שרוצה להיות בטוח שהוא מקבל שירות אמין, מקצועי ובמחיר נוח. החברה, שהוקמה לפני יותר מעשר שנים, זמינה תמיד עבור לקוחותיה במספר: 09-7927717, אז למה שלא תתקשרו עוד היום? תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים, להבין כמה יכול לעלות לכם השירות שבו אתם מעוניינים ולקבוע תאריך להתחלת עבודת אנשי המקצוע של החברה.

חברות ניהול ואחזקת מבנים

רוצים להבטיח שבכל יום כשתיכנסו הבית, דרך הלובי של הבניין, הבניין ייראה נקי? חברות ניהול ואחזקת מבנים זה הפתרון הנכון. קשה מאוד להקפיד על הניקיון ועל התחזוקה של מבנה רב-קומות שיש בו לא מעט דיירים ולכן ברור מדוע עוד ועוד אנשים בוחרים לעבוד עם חברות של אחזקת מבנים. מתלבטים אל מי כדאי לכם לפנות ואיפה תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות אמין ומקצועי? זה הזמן להכיר את קבוצת פדנט, כי כאן תמיד תקבלו שירות מעל ומעבר.

מה בדרך כלל מציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים?

כשמדברים על חברות ניהול ואחזקת מבנים צריך להבין שיש מגוון רחב של חברות שאליהן אפשר לפנות וכמובן שלא כל החברות מציעות את אותו השירות ללקוח. יש חברות שיכולו להציע לכם רק את השירות הבסיסי של ניקיון הלובי, אך יש גם חברות שמציעות מגוון רחב של שירותים, כמו לדוגמא:

 • ניקיון ואחזקה
 • תיקוני אינסטלציה בבניין
 • תיקוני חשמל בבניין
 • שיפוצים מסוגים שונים ועוד

לכן, כאשר אתם מנסים להבין לאיזו חברה מהתחום הזה תרצו לפנות, חשוב לבדוק מה מציעים לכם, מה כולל השירות ולמה בדיוק אתם מצפים וזקוקים.

חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית במחירים נהדרים

קבוצת פדנט הינה חברה מקצועית שהוקמה לפני כעשר שנים ומציעה שירותים מגוונים ביותר של אחזקת מבנים. לכן, בין אם אתם מחפשים אנשי מקצוע טובים שיוכלו לנקות את הבניין שלכם על בסיס קבוע ובין אם אתם מחפשים אנשי מקצוע לשיפוצים שונים – כאן תקבלו מענה מקצועי. בנוסף, החברה מעסיקה אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים ביותר, כך שאפילו אם נדמה לכם שאחזקת הבניין שלכם מורכבת במיוחד, הם תמיד יידעו למצוא עבורכם פתרונות יצירתיים. בנוסף, חברה זו מעניקה שירות אדיב ללקוח, מה שמוביל לכך שניהול הנכס ע"י החברה מתמשך לאורך שנים רבות. זקוקים למידע נוסף? רוצים לקבל הצעות מחיר? התקשרו עוד היום למספר: 09-7927717 ותראו שתצאו מרוצים. השילוב שבין ניסיון, ידע רב ולא מעט לקוחות מרוצים מוכיח שקבוצת פדנט היא הבחירה הכי טובה שיש עבור מבנים פרטיים, ציבוריים וגם עסקיים.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל