מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ניהול בתים משותפים

  ניהול בתים משותפים כולל שני צדדים שיש להתייחס אליהם ברצינות הראויה. מצד אחד ישנה חברת הניהול אשר עוסקת בתחום ומן הצד בשני הבניין המשותף. עבודה עם חברות אחזקות מבנים וניהול נכסים היא דבר נפוץ מאוד כיום ויש לה הרבה יתרונות שעשויים להפוך את החיים לקלים יותר בעבור הדיירים בבניין. פדנט היא חברת ניהול בניינים ומוסדות רצינית ומקצועית שקיימת זמן רב בשוק וניתן לסמוך עליה בכל הרבדים הקשורים לניהול תקין של בניין או מוסד. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

  ניהול בתים משותפים – יתרונות

  כאמור, ניהול בתים משותפים כולל יתרונות רבים להלן רשימה של כמה מן היתרונות העיקריים אשר עשויים לשדרג את הבניין שבו אתם מתגוררים:

  • השירות עשוי למנוע חיכוכים שונים בין הדיירים. שאלות כמו מי מנהל את הוועד ותלונות שונות יקבלו מענה אמתי. בניגוד לניהול של וועד בית פנימי אשר לא תמיד יענה על הצרכים של הדיירים.
  • אין עוד צורך בישיבות וועד אחת לתקופה שבה יתקיימו דיונים שונים והחלטות וכמובן שלא כל הדיירים יסכימו עליהם . לרב רק מעטים נוכחים בישיבות הללו. חברת ניהול תמנע החלטות מהירות וחפוזות מידי שעלולות לעלות כסף רב ,
  • המערכת המוסדרת של חברת ניהול כוללת ראיית חשבון וניהול של חשבוניות ובנוסף גם רישום מוסדר וממוחשב של ניהולי הגביה
  • כל מה שקשור לבעלי מקצוע הוא מוסדר יותר עם חברת ניהול מסודרת, העובדות בכל התחומים, מים,צבע, אינסטלציה, אחזקה וניקיון. זוהי עובדה אשר תחסוך זמן רב ותאפשר תנאים של רווחה לדיירים בבניין כיוון שהם ידעו שיש להם תמיד על מי לסמוך
  • כל חברת ניהול מחזיקה מוקד אשר הינו זמין 24 שעות לדיווח על תקלות שונות והוא נותן מענה לכל בעיה.
  • אם נתקלים בבעיה אשר קשורה בניהול של הבניין אז חברת ניהול תסייע בטיפול משפטי בנושא.

  ולסיכום

  ניהול של בית משותף יביא לשדרוג משמעותי במצבו של הבניין ובתחושות של הדיירים השונים. כל תקלה תטופל במהירות וללא עיכובים מיותרים וחברת הניהול תדע לתחזק את הבניין כך שהוא יהיה ראוי למגורים וללא בעיות מיוחדות.

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל