מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ניהול בניינים

  אנחנו דואגים רבות למראה הפנימי של הבית או המשרד – מזמינים שיפוצניקים, צובעים את הקירות ומניחים בלטות חדשות ונוצצות. אך כאשר העניין נוגע לתחזוקה הכללית של המבנה, אנו נוטים להזניח אותה, מבלי להבין כי ניהול בניינים הוא שעושה את ההבדל בין בניין חזק לבניין מט ליפול. חברת פדנט היא חברה פדנטית ביותר בכל הנוגע לניהול מבנים מסחריים, בנייני מגורים ותחזוקה של המבנה, והיא תעשה כל שביכולתה כדי לאפשר לכם להיכנס לבניין נקי ועמיד.

  ניהול בניינים – כך תחסכו מריבות עם השכנים

  לכל בניין כמעט יש ועד בית, ואם אין לו ועד בית הרי שהוא חשוף למכתבי איומים מהעירייה ולניתוקים של החשמל בבניין עקב אי תשלום. ועדיין, כאשר הבניין מנוהל על ידי ועד עובדים פנימי, תחזוקתו נתונה לסכסוכים פנימיים בין שכנים שאינם רוצים לשלם תמורת ועד בית. חברה מקצועית המציעה שירותי ניהול בניינים, יכולה לפתור את העניין. בדרך זו, כל השכנים משלמים את דמי הניהול בלבד, וחברת האחזקה עושה את כל השאר.

  עזרתה של חברה טובה

  חברה לאחזקה וניהול בניינים מציעה מגוון רחב של שירותים:

  • שמירה על ניקיון המבנה – כשצוות מקצועי אמון על עבודת השטיפה, המדרגות של הבניין נראות יפות ומצוחצחות יותר מתמיד.
  • שמירה על התשתיות – וכאן הכוונה למערכת המים, הגז והחשמל – המערכות העיקריות שהן מנת חלקו של כל מבנה. כאשר יש בעיה באחת המערכות, דוגמת נזילת צנרת או הפסקת חשמל, דואג הצוות לטפל בבעיה במהירות.
  • דואגים למשרד – שירותיה של חברת ניהול בניינים מקצועית רלוונטיים למשרדים, בייחוד אם החברה מציעה שירותי ניקיון משרדים בערב. הצוות האמין של החברה     מקבל לידיו את המפתחות ומצחצח את המשרד בזמן שהעובדים הולכים לביתם בסיומו של עוד יום עבודה פורה.
  • במקום ועד בית – חברה המתמחה בניהול בניינים, מחליפה באופן מלא את ועד הבית הרגיל ומבצעת את כל המטלות שלו, כולל גביית תשלומים משכנים סרבניים אשר מתעקשים לא לשלם.

  ניהול בניינים בראש שקט

  בנוסף ליתרונות הרבים שהוזכרו לעיל, לחברה לניהול בניינים יש יתרון נעלה, והוא שהיא מאפשרת הן לעובדים במשרד והן לדיירים לשהות בבניין בראש שקט, בידיעה שכאשר נוצרת בעיה כלשהי, צוות מומחה ידאג לטפל בה במהירות האפשרית.

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל