ניהול בניינים

אנחנו דואגים רבות למראה הפנימי של הבית או המשרד – מזמינים שיפוצניקים, צובעים את הקירות ומניחים בלטות חדשות ונוצצות. אך כאשר העניין נוגע לתחזוקה הכללית של המבנה, אנו נוטים להזניח אותה, מבלי להבין כי ניהול בניינים הוא שעושה את ההבדל בין בניין חזק לבניין מט ליפול. חברת פדנט היא חברה פדנטית ביותר בכל הנוגע לניהול מבנים מסחריים, בנייני מגורים ותחזוקה של המבנה, והיא תעשה כל שביכולתה כדי לאפשר לכם להיכנס לבניין נקי ועמיד.

ניהול בניינים – כך תחסכו מריבות עם השכנים

לכל בניין כמעט יש ועד בית, ואם אין לו ועד בית הרי שהוא חשוף למכתבי איומים מהעירייה ולניתוקים של החשמל בבניין עקב אי תשלום. ועדיין, כאשר הבניין מנוהל על ידי ועד עובדים פנימי, תחזוקתו נתונה לסכסוכים פנימיים בין שכנים שאינם רוצים לשלם תמורת ועד בית. חברה מקצועית המציעה שירותי ניהול בניינים, יכולה לפתור את העניין. בדרך זו, כל השכנים משלמים את דמי הניהול בלבד, וחברת האחזקה עושה את כל השאר.

עזרתה של חברה טובה

חברה לאחזקה וניהול בניינים מציעה מגוון רחב של שירותים:

* שמירה על ניקיון המבנה – כשצוות מקצועי אמון על עבודת השטיפה, המדרגות של הבניין נראות יפות ומצוחצחות יותר מתמיד.

* שמירה על התשתיות – וכאן הכוונה למערכת המים, הגז והחשמל – המערכות העיקריות שהן מנת חלקו של כל מבנה. כאשר יש בעיה באחת המערכות, דוגמת נזילת צנרת או הפסקת חשמל, דואג הצוות לטפל בבעיה במהירות.

* דואגים למשרד – שירותיה של חברת ניהול בניינים מקצועית רלוונטיים למשרדים, בייחוד אם החברה מציעה שירותי ניקיון משרדים בערב. הצוות האמין של החברה     מקבל לידיו את המפתחות ומצחצח את המשרד בזמן שהעובדים הולכים לביתם בסיומו של עוד יום עבודה פורה.

* במקום ועד בית – חברה המתמחה בניהול בניינים, מחליפה באופן מלא את ועד הבית הרגיל ומבצעת את כל המטלות שלו, כולל גביית תשלומים משכנים סרבניים אשר מתעקשים לא לשלם.

ניהול בניינים בראש שקט

בנוסף ליתרונות הרבים שהוזכרו לעיל, לחברה לניהול בניינים יש יתרון נעלה, והוא שהיא מאפשרת הן לעובדים במשרד והן לדיירים לשהות בבניין בראש שקט, בידיעה שכאשר נוצרת בעיה כלשהי, צוות מומחה ידאג לטפל בה במהירות האפשרית.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל