חברת אחזקה לבניין

בניינים ישנים מועדים ליותר תקלות שעלולות להתרחש בהם. זו עובדה הגיונית לגמרי וקשורה קשר הדוק לגילו של הבניין, מצבו והסביבה שבה הוא ממוקם. חברת אחזקה לבניין אשר מגיעה לטפל בבניין חדש או ישן תעמוד מיד על התקלות השונות ועל מצב הבניין ותתחיל לשפר אותו ולשדרג את מצבו הפיזי. פדנט היא חברת אחזקה וניהול של בניינים, היא מציע שירותים שונים אשר קשורים בתחזוקת המבנה. אם אתם מתגוררים במבנה שהוקם לפני עשרות שנים אז כדאי לברר בקשר לחברת אחזקה איכותית שתסייע לכם לשמור על הבניין.

חברת אחזקה לבניין – חדר המדרגות

כל בניין, גם אם ישנה בו מעלית מכיל חדר מדרגות שמתפקד בעתות חירום או כשהמעלית מקולקלת. מעטים עולים או יורדים במדרגות ובמקרים רבים הן מתמלאות בלכלוך ואבק רב. אנשים גם נוטים לקשור אופניים למעקים של חדרי מדרגות, דבר שעשוי להוות סיכון במקרים מסוימים. חברת ניהול לא תזניח אף חלק במבנה ותדאג לניקיון ושמישות של כל חלק בבניין, כולל גרמי המדרגות.

כאשר אתם בוחנים את האפשרות לפנות לחברת אחזקה, כדאי אתגר אותה עם שאלות שונות שיעידו על רמת הרצינות שלה. חברות רבות עשויות להבטיח דברים רבים אך לא יצליחו לעמוד בהבטחותיהן. לא לכל חברה יש את כוח האדם האיכותי הנדרש כדי לשמור על רמה גבוהה של תחזוקה במבנה. יש להתעקש ולהבין האם מדובר על בעלי מקצוע אמתיים.

חברת אחזקה לבניין משותף

כל חברת ניהול מקושרת למספר ספקים אשר מבצע עבורה עבודות תחזוקה שונות. עדיף בכל מקרה למצוא חברה אשר מתנהלת עם מספר ספקים נמוך. ככל שיהיו יותר ספקי משנה לחברה כך יעלה הסיכוי לחוסר שביעות רצון שלכם מהעבודה שתתבצע. זהו בהחלט נושא ששווה לבדוק אותו ואין צורך להתבייש לשאול עם מי אתם עובדים.

אם יש מקלט בבניין אז הוא רכוש משותף ויש לדאוג לתקינותו ולכך שהוא יהיה מוכן לקליטת דיירים ברגע האמת. חברת ניהול רצינית תדאג לאינטרסים שלכם ופעל לתקינותו של המקלט ושל כל המתקנים אשר נמצאים ברחבי הבניין או אשר שייכים לו.

חברת אחזקה לבניין

 

חברת אחזקה לבניין היא זו שדואגת לכל אספקט ברמת תפעול שוטף של המבנה. בשנים האחרונות עבודה עם חברות חיצוניות (אאוטסורסינג) לטיפול בבניינים היא מגמה אשר צוברת תאוצה במהירות שיא, יותר ויותר וועדים של בנייני מגורים, מפעלים, ומחסנים ובנייני משרדים נוטים לשכור שירותים של חברות אלו.

חברת אחזקה לבניין – היתרונות

כיום, חברת אחזקה לבניין מספקת מגוון שירותים רחב הנותנים מענה לכל צורכי הבניין כגון:

  • ניקיון ותחזוקה שוטפים של לובי הבניין, המסדרונות וחדרי המדרגות.
  • תחזוקה ומתן פתרונות לתשתיות חשמל ואינסטלציה.
  • צביעת פנים וחוץ הבניין.
  • שיפוצים ואף בנייה במקרה הצורך.
  • גינון ונראות סביבת הבניין.

מכך משתמע, שבמקום לפנות לבעלי מקצוע שונים לפתרון צרכים שונים של הבניין, חברת אחזקה לבניין מרכזת בתוכה את כל אלו ואף דואגת לגביית הכספים מהדיירים.
לרוב, כאשר חברה המאגדת את כל השירותים תהיה זולה בהרבה מאשר לפנות לבעלי מקצוע שונים משום שהמחירים של כל השירותים יהיו תחת מעטפת אחת. כמו כן, דיירי הבניין ייהנו מזמינות מלאה ופתרון כל בעיה או תקלה, בין אם זה תשתיות חשמל, אינסטלציה או שיפוץ מסוים בזמן הקצר ביותר. בנוסף תחזוקה שוטפת של ניקיון הלובי, המסדרונות, חדרי המדרגות וגינון וצביעה יבטיחו נראות מכובדת של המבנה.

כל אלו ועוד הם יתרונות אשר יעניקו איכות חיים טובה יותר לדיירים ומתוך כך ערך הדירות יעלה היחס ישיר לכך. לסיכום, חברה שכזאת תחסוך זמן, כסף, משאבים ובעיקר כאבי ראש לוועדי הבתים ולדיירים.

חברת אחזקה לבניין במרכז

חברת פדנט שכשמה כן היא, חברת אחזקה לבניין אשר דואגת בפדנטיות ודואגת להיכנס לרזולוציות הגבוהות ביותר כאשר מדובר בשירות לקוחותינו. לחברה ניסיון של למעלה מעשור ומאות פרויקטים בהם היא מטפלת באופן שוטף. לחברה שלוש חטיבות:

חטיבת ניהול ותחזוקת מבנים למגורים , מגדלים רבי קומות , מבנים ציבוריים.

חטיבת ניקיון ואחזקה למוסדות , משרדים , מגדלים רבי קומות ומבני מסחר.

חטיבת בנייה ושיפוץ למבנים דירות , עבודת תשתיות חשמל ואינסטלציה.

פנו אלינו ונשמח שהמומחים שלנו ייתנו לכם את כל הפרטים והמידע הרלוונטיים ובתקווה שנוכל בעתיד לדאוג ביחד שגם הבניין שלכם יקבל את השירות הטוב ביותר.

חברת אחזקה לבניין משותף

לאחרונה שמתם לב שהמבנה שבו אתם חיים לא מתוחזק כמו שצריך? לא נקי? מוזנח? כדאי שתדעו: חברות אחזקה לבניינים יכולות לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר שקיים. חברות כאלה מגיעות למקום, בודקות אותו מכל הכיוונים ומציעות חבילת שירותים מובילים. לכן, בין אם אתם רוצים שמישהו ינקה את הבניין על בסיס קבוע ובין אם אתם רוצים לקבל שירותים נרחבים יותר בתחום הזה, קבוצת פדנט היא האופציה הנכונה עבורכם.

חברות אחזקה לבניינים – כל היתרונות במקום אחד

בוודאי יצא לכם לדבר עם מכרים שחיים ועובדים בבניינים רבי-קומות בערים שונות בישראל ולגלות שכולם מזמינים את שירותיהן של חברות אחזקה לבניינים. אפשר להבין מדוע זה קורה, שכן ככל שהבניין גדול יותר, כך קשה יותר לנקות אותו לבד. אחזקת המבנה מהווה עבודה לכל דבר וברור מדוע מנקה מדרגות אחד שעובד לבד לא יוכל להתמודד עם האתגר הזה. בנוסף, טבעי שתרצו לקבל שירותים נוספים מעבר לניקיון ולכן כדאי שתכירו את היתרונות של עבודה מול חברה מקצועית מהתחום הזה:

  • הבניין, כולל חדרי המדרגות והלובי תמיד מבריק ומריח טוב
  • החברה יכולה להיות אחראית גם על תיקוני חשמל שונים בבניין
  • החברה מטפלת גם בבעיות אינסטלציה

בנוסף, יש חברות אחזקת מבנים שגם מבצעות שיפוצים שונים בדירות שבמבנים כך שתוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת. 

מענה מקצועי לכל לקוח

קבוצת פדנט מציעה שירותי אחזקת מבנים הן לבנייני מגורים והן למבנים ציבוריים ועסקיים. לכן זה לא משנה אם אתם מחפשים את הפתרון הטוב ביותר עבור המבנה שבו נמצאת הדירה הפרטית שלכם או שמדובר על בניין רב-קומות שמשמש למשרדים ולעסקים שונים. החברה הוקמה כבר לפני יותר מעשר שנים ומאז ועד היום אנשי הצוות שלה נתנו שירותים נפלאים לאינספור לקוחות שיצאו מרוצים. לכן, אם גם אתם רוצים להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של החברה, למה שלא תתקשרו עוד היום למספר: 09-7927717 לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד? אין ספק שתצאו מרוצים משירותי החברה והדבר היחיד שלא יהיה לכם ברור, זה למה דחיתם את העניין כל כך הרבה זמן.

חברת אחזקה

כולנו מכירים את המושג חברת אחזקה, אך רובינו לא ממש יודעים מה היא עושה בסופו שלדבר. למעשה מדובר בחברה שמספקת שירות חיצוני למבנים ומוסדות, היא דואגת לכל הנושא של תיקון התקלות, ניקיון של המקום, גינון ועוד דברים נוספים. פדנט היא חברת אחזקת מבנים במרכז מקצועית אשר מטפלת באחזקה וניהול של מבנים.  חברת ניהול ואחזקה חברה מספקת את כל השירותים הנ"ל ועוד רבים ועושה זאת על הצד הטוב ביותר. אמנם ישנם מבנים אשר לא מעסיקים חברה שמנהלת אותם אך במקרים רבים ההזנחה נראית לכל עין. חברת ניהול היא הפתרון היעיל ביותר ומומלץ לכל בניין מגורים או מוסד לבדוק את הנושא.

חברת אחזקה – מי מחליט במה לטפל?

באופן כללי כאשר מדובר בחברה מיומנת ומנוסה אז היא כבר תדע לבד מה לעשות ומתי. בדרך כלל מדובר באותן תקלות נפוצות שקשורות בחשמל, מעליות, אינסטלציה או אפילו ניקיון. כמובן שמזמין השירות יכול בקש ואפילו לדרוש מחברת האחזקה שמטפלת בבניין לטפל בכל דבר אשר קשור בתחזוקת הבניין. ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר כך הדברים יקרו באופן יעיל יותר.

כדאי לוודא שחברת האחזקה רשומה כמו שצריך ולא מפירה איזה שהיא תקנה. אם אתם מחפשים חברת ניהול ואחזקה בשרון אז עדיף לפנות לחברה ותיקה וידועה. חברות קטנות מידי לא בטוח שיוכלו להתמודד על דרישות גבוהות ועמידה ביעדים שונים. בניינים חדשים בדרך כלל מקושרים לחברת אחזקה זו או אחרת והדירות נמכרות לדיירים כאשר הם כבר יודעים שיש חברת אחזקה שדואגת להם.

כמה עולה חברת אחזקה ?

כמו כל שירות טוב גם שירות אחזקה כרוך בתשלום. השאלה היא האם להימנע מהעסקה של חברה רק בגלל התשלום. יש לזכור שכל תקלה שלא תקרה תעלה כסף וכמובן שהיא תהיה כרוכה במציאת בעל מקצוע איכותי ולא חאפר. כל זה גוזל זמן רב ולכן אולי עדיף שחברה מסודרת תדאג לכל זה. התשלום הוא בכל מקרה שווה את העבודה שכן תחזוקה שוטפת תמנע את התרחשותן של תקלות שלעיתים קורות רק מחוסר תשומת לב. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא תחזוקה ואחזקה של בנייני מגורים.

חברת אחזקה במרכז

 

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל