חברת אחזקה לבניין

בניינים ישנים מועדים ליותר תקלות שעלולות להתרחש בהם. זו עובדה הגיונית לגמרי וקשורה קשר הדוק לגילו של הבניין, מצבו והסביבה שבה הוא ממוקם. חברת אחזקה לבניין אשר מגיעה לטפל בבניין חדש או ישן תעמוד מיד על התקלות השונות ועל מצב הבניין ותתחיל לשפר אותו ולשדרג את מצבו הפיזי. פדנט היא חברת אחזקה וניהול של בניינים, היא מציע שירותים שונים אשר קשורים בתחזוקת המבנה. אם אתם מתגוררים במבנה שהוקם לפני עשרות שנים אז כדאי לברר בקשר לחברת אחזקה איכותית שתסייע לכם לשמור על הבניין.

חברת אחזקה לבניין – חדר המדרגות

כל בניין, גם אם ישנה בו מעלית מכיל חדר מדרגות שמתפקד בעתות חירום או כשהמעלית מקולקלת. מעטים עולים או יורדים במדרגות ובמקרים רבים הן מתמלאות בלכלוך ואבק רב. אנשים גם נוטים לקשור אופניים למעקים של חדרי מדרגות, דבר שעשוי להוות סיכון במקרים מסוימים. חברת ניהול לא תזניח אף חלק במבנה ותדאג לניקיון ושמישות של כל חלק בבניין, כולל גרמי המדרגות.

כאשר אתם בוחנים את האפשרות לפנות לחברת אחזקה, כדאי אתגר אותה עם שאלות שונות שיעידו על רמת הרצינות שלה. חברות רבות עשויות להבטיח דברים רבים אך לא יצליחו לעמוד בהבטחותיהן. לא לכל חברה יש את כוח האדם האיכותי הנדרש כדי לשמור על רמה גבוהה של תחזוקה במבנה. יש להתעקש ולהבין האם מדובר על בעלי מקצוע אמתיים.

חברת אחזקה לבניין משותף

כל חברת ניהול מקושרת למספר ספקים אשר מבצע עבורה עבודות תחזוקה שונות. עדיף בכל מקרה למצוא חברה אשר מתנהלת עם מספר ספקים נמוך. ככל שיהיו יותר ספקי משנה לחברה כך יעלה הסיכוי לחוסר שביעות רצון שלכם מהעבודה שתתבצע. זהו בהחלט נושא ששווה לבדוק אותו ואין צורך להתבייש לשאול עם מי אתם עובדים.

אם יש מקלט בבניין אז הוא רכוש משותף ויש לדאוג לתקינותו ולכך שהוא יהיה מוכן לקליטת דיירים ברגע האמת. חברת ניהול רצינית תדאג לאינטרסים שלכם ופעל לתקינותו של המקלט ושל כל המתקנים אשר נמצאים ברחבי הבניין או אשר שייכים לו.

חברת אחזקה לבניין

 

חברת אחזקה לבניין היא זו שדואגת לכל אספקט ברמת תפעול שוטף של המבנה. בשנים האחרונות עבודה עם חברות חיצוניות (אאוטסורסינג) לטיפול בבניינים היא מגמה אשר צוברת תאוצה במהירות שיא, יותר ויותר וועדים של בנייני מגורים, מפעלים, ומחסנים ובנייני משרדים נוטים לשכור שירותים של חברות אלו.

חברת אחזקה לבניין – היתרונות

כיום, חברת אחזקה לבניין מספקת מגוון שירותים רחב הנותנים מענה לכל צורכי הבניין כגון:

  • ניקיון ותחזוקה שוטפים של לובי הבניין, המסדרונות וחדרי המדרגות.
  • תחזוקה ומתן פתרונות לתשתיות חשמל ואינסטלציה.
  • צביעת פנים וחוץ הבניין.
  • שיפוצים ואף בנייה במקרה הצורך.
  • גינון ונראות סביבת הבניין.

מכך משתמע, שבמקום לפנות לבעלי מקצוע שונים לפתרון צרכים שונים של הבניין, חברת אחזקה לבניין מרכזת בתוכה את כל אלו ואף דואגת לגביית הכספים מהדיירים.
לרוב, כאשר חברה המאגדת את כל השירותים תהיה זולה בהרבה מאשר לפנות לבעלי מקצוע שונים משום שהמחירים של כל השירותים יהיו תחת מעטפת אחת. כמו כן, דיירי הבניין ייהנו מזמינות מלאה ופתרון כל בעיה או תקלה, בין אם זה תשתיות חשמל, אינסטלציה או שיפוץ מסוים בזמן הקצר ביותר. בנוסף תחזוקה שוטפת של ניקיון הלובי, המסדרונות, חדרי המדרגות וגינון וצביעה יבטיחו נראות מכובדת של המבנה.

כל אלו ועוד הם יתרונות אשר יעניקו איכות חיים טובה יותר לדיירים ומתוך כך ערך הדירות יעלה היחס ישיר לכך. לסיכום, חברה שכזאת תחסוך זמן, כסף, משאבים ובעיקר כאבי ראש לוועדי הבתים ולדיירים.

חברת אחזקה לבניין במרכז

חברת פדנט שכשמה כן היא, חברת אחזקה לבניין אשר דואגת בפדנטיות ודואגת להיכנס לרזולוציות הגבוהות ביותר כאשר מדובר בשירות לקוחותינו. לחברה ניסיון של למעלה מעשור ומאות פרויקטים בהם היא מטפלת באופן שוטף. לחברה שלוש חטיבות:

חטיבת ניהול ותחזוקת מבנים למגורים , מגדלים רבי קומות , מבנים ציבוריים.

חטיבת ניקיון ואחזקה למוסדות , משרדים , מגדלים רבי קומות ומבני מסחר.

חטיבת בנייה ושיפוץ למבנים דירות , עבודת תשתיות חשמל ואינסטלציה.

פנו אלינו ונשמח שהמומחים שלנו ייתנו לכם את כל הפרטים והמידע הרלוונטיים ובתקווה שנוכל בעתיד לדאוג ביחד שגם הבניין שלכם יקבל את השירות הטוב ביותר.

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל