מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אילו שירותים מספקות חברות אחזקת מבנים?

  כל אחד היה רוצה שבניין המגורים שלו יהיה נקי ומטופח. בנייני מגורים מכילים אומנם חללים פרטיים רבים, אך המרחב הציבורי בהם גם כן אינו מובטל- חדר מדרגות, לובי הכניסה, חלל המעלית, החנייה הצמודה והמחסנים. חללים אלו נוטים להתלכלך, להתבלות ולפתח תקלות בתשתיות השונות, דבר אשר לא זוכה תמיד להתייחסות מידית- שכן פעמים רבות הדיירים מתקשים להחליט מי מהם ייקח עליו את אחריות התיקונים והניקיון, מה גם שלכל אחד מהם ישנם תחומי אחריות משלו, כך שלא תמיד קיים זמן פנוי עבור מטלות אלו.

  עבור בניינים רבים, נהוג לשכור את שירותיהם של חברות אחזקת מבנים, אשר דואגים לתחזוקה השוטפת של המבנה. קבוצת פדנט היא חברה המתמחה בתחום זה- ומספקת שירותים לבניינים ומבנים מסוגים שונים.

  בעבר, חברות מסוג זה נהגו לטפל בענייני הניקיון הקשורים לבניין בלבד. העיסוק הנוסף בכלל תחומי התחזוקה (תיקונים, טיפול בתשתיות) נהייה מקובל בשנים האחרונות בקרב חברות אחזקת מבנים, שכן לקוחות רבים מעדיפים חברה אחת שתוכל לטפל בכל התקלות השונות, כי למנוע עיסוק מיותר אשר גוזל זמן.

  מעבר לשירותי הניקיון והתחזוקה ה"פשוטה" יותר, מאתרות חברות אלו בעל מקצוע במהירות האפשרית ברגע שנוצרת תקלה יותר מסובכת לתיקון, ובכך מוודאות את תקינותו המרבית של הבניין בכל זמן. בנוסף, אחראיות החברות לדאוג לגביית התשלומים מדיירי הבניין.

  מהם היתרונות בהעסקת חברת אחזקה?

  הייתרון העיקרי שבעבודה אל מול חברה הוא המקצועיות. בניגוד לשירותי ניקיון "רגילים", התחזוקה מתבצעת באופן קבוע ועל ידי צוות עובדים שלם (ולא מנקה אחד) שמכסים את כל תקלות המבנה ומקדישים תשומת לב גם לפרטים הקטנים. בנוסף לכך, בזכות שירותי חברות אחזקת מבנים תוכלו ליהנות מבניין נקי באופן קבוע, ולהימנע מתקלות תחזוקה ומהעיסוק המעיק בבעיות אלה.

  איזו חברה כדאי לבחור?

  מומלץ לבחור להעסיק חברה אמינה בעלת ניסיון ותודעת שירות. קבוצת פדנט בעלת ותק של שנים בתחום במהלכן פיתחה מוניטין מצוין בקרב לקוחותיה. החברה מקפידה להעסיק עובדים מקצועיים ואיכותיים מאוד, אשר מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

   

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל