אודות

קבוצת פדנט הוקמה לפני כ- 10 שנים בעקבות הצורך הנדרש בתחום הניהול והאחזקות ולספק מענה מקיף מקצועי ומצוין תחת קורת גג אחת.

הקידמה בתחום הבנייה בשנים האחרונות עם מבנים עטירי טכנולוגיה ומגדלים רבי קומות המשולבים במערכות חכמות וחדישות הביאה את קבוצת פדנט לפעול בתחום כ 3 חטיבות עצמאיות המשלבות אינטגרציה מושלמת.

– חטיבת ניהול ותחזוקת מבנים למגורים , מגדלים רבי קומות , מבנים ציבוריים

– חטיבת ניקיון ואחזקה למוסדות , משרדים , מגדלים רבי קומות ומבני מסחר

– חטיבת בנייה ושיפוץ למבנים דירות , עבודת תשתיות חשמל ואינסטלציה

קבוצת פדנט גאה להביא ערך מוסף לכל פרוייקט מהניסיון המעשי אותו צברה שנים רבות.

יחד עם צוות אנושי מקצועי ומוכשר ומודל ניהול מתקדם אנחנו יכולים להעניק מענה מקצועי מבוקר ומפוקח בדיוק לצרכים הנדרשים באופן מותאם לכל פרוייקט על פי דרישותיו ומאפייניו ולעמוד בסטנדרטים גבוהים אותם קבענו.

אנחנו מתחייבים לניהול אישי של הנכס שלכם מתוך חשיבות לערכו וטיפוחו לאורך זמן.

מדוע לבחור בנו

מתן מענה מקיף ומקצועי

מתוך אחריות ורצון לבצע את העבודות הנדרשות בקפידה, אנחנו בחברה מכשירים את עובדינו במגוון תחומי האחזקה כך שכל פניה מופנית בדיוק לאחראי בתחומו לטיפול. ב - 3 תחומי החטיבות: הניהול, האחזקה, ניקיון, חשמל ומערכותיו, בתשתיות המים, שיפוץ וחידוש מבנים. כמו כן מבוצעות עבודות תחזוקה מונעת לאיתור בעיות בטרם עת לצמצום עלויות תקלות בלתי צפויות.

קשר רציף

מענה מהיר וטיפול זריז בפניות הינו אחד מהנושאים אותו בחרנו לייקר, לכן כל פנייה המועברת לשירות הלקוחות מתועדת ומופנית מיידית לגורם המטפל בשטח, עם מודל ניהול ממוחשב ומתקדם מקבלים הפונים דיווח בזמן אמת על הטיפול בפנייה.

אחריות ניהולית

לכל פרויקט הנהנה משירותי הניהול הכוללים של קבוצת פדנט מוצמד מנהל מבנה בעל ידע ויכולת רב תחומית בנושאים טכניים ובכל נושאי התחזוקה, המפקח ומרכז את כל פעילות התחזוקה והשירותים, ומאפשר מתן פתרונות מיידים למרבית התקלות ללא סיוע חיצוני.

איכות חיים

אנחנו בקבוצת פדנט נותנים לכם שקט מכל דאגה בכל ההתעסקות עם תחזוקת המבנה הכולל גבייה, טיפול בתקלות, ביצוע תשלומים וכדומה, וזאת על מנת לאפשר לכם יותר זמן פרטי ואיכותי במקום טיפול במבנה ומכלוליו.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל