מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  למה כדאי להעסיק חברת אחזקה לבניין?

  טיפול שוטף בענייני התחזוקה של הבניין אינו קל. לבניינים נטייה להתבלות עם השנים, לפתח תקלות וליקויים וכמובן, לצבור לכלוך ואבק רב. במקרים רבים מאוד, לדיירי הבניין אין את הזמן והיכולת המתאימים לטפל בתקלות אלה, לכן הם בוחרים להעסיק חברת אחזקה לבניין. חברות רבות דוגמת קבוצת פדנט פועלות על מנת לשפר את אורח החיים של הדיירים בבניין וליצור להם סביבה נעימה, נקייה ומתוחזקת למחייה.

  עבודה עם חברת אחזקה לבניין חוסכת "כאב ראש" רב ועיסוק מתסכל בכלל התקלות השונות. אין כל צורך לדאוג מענייני ניקיון, נראות הבניין, בלאי שעלול להצטבר בתשתיות, ושאר נזקים מצטברים- החברה למעשה מבצעת את כל המשימות הללו, תוך הבטחת ניקיון והיגיינה מופתית ובקרה מתמדת של התשתיות והמתקנים השונים. חברת האחזקה תפעל בבניין שלכם באופן קבוע ומסודר ותבצע את המשימות הנדרשות באופן מקצועי וקפדני בהרבה מחברת ניקיון רגילה או מאדם פרטי שעוסק בכך- וזאת כיוון שהחברה מורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון המגיעים לבצע את עבודות האחזקה בבניין בקבוצה (ולא לבד או בזוג כפי שמקובל בעסקים אחרים), מה שהופך את עבודתם לאפקטיבית ויעילה הרבה יותר. בנוסף לכך, גם גביית התשלומים מכלל הדיירים היא תפקידה של החברה- כך שלא ייווצר חוסר נעימות בין השכנים בענייני גביית כספים.

  לאילו בניינים מתאימה חברת אחזקה?

  שירותיה של חברת אחזקה לבניין מתאימים לכל מבנה כמעט, בו מעוניינים הדיירים לחיות בסביבה נקייה ונעימה באופן תמידי. אל בניינים גדולי ממדים, חברות אלו מתאימות ממש כמו כפפה ליד- הודות למספר עובדי האחזקה הרב, מהירותם ומקצועיותם, כלל צרכי הבניין מכוסים בהקדם, מהפרטים הגדולים לקטנים.

  איך לבחור חברה אמינה?

  חברות רבות עוסקות במקצוע ומציעות שירותים שונים. כדי להבטיח יחסי עבודה מספקים עם החברה, חשוב שתבחרו בעסק אמין בעל תודעת שירות גבוהה מאוד, ניסיון מוכח בתחום והמלצות מלקוחותיו. קבוצת פדנט, אשר בוחרת את עובדיה "בפינצטה", מעסיקה עובדים מקצועיים, מצוינים ומלאי מוסר עבודה- מה שיצר לה מוניטין נהדר בתחום, וחוות דעת חיוביות רבות.

  מחפשים אחזקת מבנים פדנטית?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   בין הלקוחות שלנו

   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   ניקיון משרדים בערב עם מפתח – למי מתאים לקבל שירות כזה?

   כל משרד אשר מעסיק מספר עובדים מרובים לא תמיד מאפשר הסתובבות של עובדים נוספים שעלולים להוציא את העובדים מריכוז או פשוט למנוע מהם לבצע את עבודתם כראוי. לעומת זאת, בשעות הערב כאשר העובדים אינם נמצאים במשרד והוא ריק לחלוטין אז ניתן בהחלט לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה ביותר וזאת מבלי להפריע לעובדים.

   חברת ניקיון אמינה תקבל לידיה את המפתח של המשרד והעובדים יגיעו בדיוק בזמן ויבצעו את העבודה. יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה וכדאי גם לחפש המלצות על החברה. כל המלצה היא חשובה ועושיה לקבוע אם תיקחו את החברה או לא. ככל שמדובר באנשים זרים אשר יסתובבו בעסק שלך כשאתה לא נמצא אז יש לסמוך עליהם במאה אחוז, כך שתסתובב בלב שקט וללא חששות.

   ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

   ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

   מתי כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים?

   ניהול היא לא מילה גסה. אמנם לא כול דבר זקוק לניהול, אך ניתן להניח שכאשר דואגים לניהול איכותי אז הכול עובד טוב יותר וללא בעיות מיוחדות. כך גם ניהול מבנים במרכז אשר מדבר על כך שכל מה שקשור למבנה יעבוד כמו שצריך וימנע מהדירים עוגמת נפש והתעסקות בתקלות שונות. חברות ניהול שונות מבטיחות שירותים של תיקונים ואחזקה שוטפת. פדנט היא חברת אחזקה מקצועית אשר עוסקת בניהול של מבנים ודאגה לביטחון הדיירים אשר מתגוררים בהם. פניה לחברת אחזקה וניהול היא הפעולה ההגיונית ביותר לעשות כאשר אתם רוצים לטפל בבניין שלכם כמו שצריך.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל