ועד בית חיצוני

אם החלטתם להרים את הכפפה ולהיות ועד הבית של הבניין, סביר להניח שכבר הבנתם שמדובר במשימה לא פשוטה הדורשת מכם ערנות ואסרטיביות, בייחוד כשהדבר מגיע לתשלומים החודשיים. למרבה המזל, חברת פדנט מציעה לכם שירותי ועד בית חיצוני, כך שאינכם צריכים לבזבז את שעות הפנאי היקרות שלכם במרדף אחר השכנים המסרבים לשלם. במקום זאת, הניחו למקצוענים לבצע את העבודה ולתחזק את הבניין שלכם.

ועד בית חיצוני – מדוע כדאי לשכור את שירותיו

קיימות סיבות רבות שבגינן יש צורך לשכור ועד בית חיצוני:

*חברה מקצועית מכירה את כל ענייני הביורוקרטיה הקשורים לתחזוקת המבנה, וחוסכת מכם את זמן ההמתנה האין סופי אחר אישורים לבנייה או לתחזוקה.

*החברה מכירה אנשי מקצוע טובים כמו אינסטלטורים או חשמלאים שיכולים לסייע בעת תקלה במבנה.

*השכנים אינם מוכנים לשלם ועד בית? אין דבר כזה. בחברת תחזוקה מקצועית מעסיקים עובדים שעברו הכשרה מיוחדת, ובזכותה יש להם את הכלים לגשת אל סרבני התשלום ולהכריח אותם לשלם.

*בזכות צוות אחזקה מקצועי אתם יודעים שהכסף שלכם מצוי בידיים טובות וכי הוא מנוצל רק לטובת המבנה.

*ויש עוד שירותים – התחזוקה של המבנה כוללת ניקיון חדר מדרגות, טיפוח הגינה המשותפת, בדיקה תקופתית של המעלית (אם יש כזאת בבניין) ועוד מגוון רחב של שירותים נוספים. לחברה חיצונית אין אינטרסים – היא מהווה למעשה צד שלישי, אינה חלק מדיירי הבניין, ולכן דווקא הצוות שלה יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ועד בית חיצוני מדוע זה משתלם, בעצם?

ממבט ראשון נראה כי שירותי ניהול חיצוניים אינם משתלמים כל כך, שהרי מדוע שנשלם עבור עבודה שאפשר לעשות באופן עצמאי? העניין הוא שדיירים רבים אינם מוכנים לקחת על עצמם את תפקיד ניהול הבניין, ובצדק. זאת משום שבסופו של דבר הניהול העצמאי אינו משתלם כל כך. הדיירים האחראיים על ועד הבית נאלצים לא אחת לצאת מעבודתם מוקדם יותר בשל נזילת צנרת או סתימת ביוב, והזמן שהם נאלצים להשקיע בוויכוח עם השכנים רק עולה להם כסף. מסיבה זו, כדאי לשלם לוועד בית חיצוני ולדעת כי ענייני הבניין מתנהלים על מי מנוחות

מעוניינים בשירותנו הפדנטי?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל